Polatlı Güneş Enerjsi

Isıtma Üniteleri güneş enerji sistemleri üzerine kurulması durumunda yaz ve kışın doğal yollardan ısınmanın faydalarını sağlarken faturanızda bir o kadar az gelecektir.

Atmosferik ve hem de evlerde kullanılan gaz merkezi ısıtma kazanları, brülör şişmiş olabilir. Isıtma, cihazlardır alan ısıtma radyatör dolaşım bir pompa aracılığıyla istenen kazan içindeki suyun sıcaklığı ve bu da ısıtılacak .

Bu kazanlar , bir veya daha fazla daire ısıtmak mümkündür . Polatlı da sobalar yanmaya devam ederken doğal gaz da hayata girmiş bulunmakta güneş enerjisi ile evlerinizi ısıtmanın artık kolay yolu var.

Polatlı da Bacalı veya hermetik soba kullanmayı Atmosferik brülör iki farklı türleri vardır . Bacalı soba bacasına bağlanmalıdır . Baca bağlantıları kısa tutulmalıdır . Bu ocak 8 m3 küçük bir hacim içinde yerleştirilmesi gerekir. Baca soba sergilemek gerekir Tutkal .

Hava geçirmez dış duvar özel bir öncelik baca vasıtasıyla dışarıdan gelen yanma havası olarak monte edilen fırınlar , baca gazları dışarı verir. Kısıtlama olmadan atmosfere bakan Mahal herhangi bir duvara monte edilebilir .

Dekoratif soba hangi görünüyor ,termostat düğmesi sayesinde ayarlanan sıcaklık göre çalışmak . Otomatik yangın gerekir . Alev söndüğünde , gaz kesme otomatik emniyet sistemi mevcuttur . Soba dahil çeşitli güçlerde pazarında 7000 kcal / h kapasiteli . Büyük alanların ısıtılması için kullanılan şömineler Gazlı şömineler salon , oturma odası , . 5000-7000 kcal / h kapasiteleri . Bunlar dekoratif. Termostat kontrolü ile orta ısıda istedikleri sıcak su.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>